Vi som jobbar här

Vi som jobbar här

På Promote arbetar engagerande och drivna medarbetare med en stor passion för lärande, teknik och att ha roligt jobbet. Tillsammans skapar vi ett starkt team som varje dag ser till att utbildning får bättre effekt och resultat hos våra kunder. 

Jon
Serrander

Edward
Boon

Performance Consultant
+46 8 586 388 34
edward.boon@promoteint.com

Emma
Stenman

Performance Consultant
+46 76 135 60 87

emma.stenman@promoteint.com

 

Alex Brittain-Catlin

Alex
Brittain-Catlin

Performance Consultant
+46 8 586 389 61
alex.brittain-caitlin@promoteint.com

[:en]Mark Gussetti[:]

Mark
Gussetti

Performance Consultant
+46 8 586 389 42 
mark.gussetti@promoteint.com

Karin Plith Promote

Karin
Plith

Senior Client Director
+46 76 543 88 64
karin.plith@promoteint.com

Thomas
Stenberg

Senior Client Director
+46 73 390 82 21
thomas.stenberg@promoteint.com

Dean
Olivier

Client Relationship Manager
+46  76 141 75 05
dean.olivier@promoteint.com

Martin
Nilsson

Head of Development
+46 8 586 388 66
martin.nilsson@promoteint.com

Andreas
Aronsson

Ben
Cruz

Senior Integration Manager

ben.cruz@promoteint.com

Marielle
Winblad

Coordinator
+46 8 586 388 04
marielle.winblad@promoteint.com

Niclas
Alfredsson

Chief of Staff
+46 8 586 388 05
niclas.alfredsson@promoteint.com

Angelica Helenelund

Head of Services
+46 8 586 388 09
angelica.helenelund@promoteint.com

Therése Falkenström

Digital Learning Producer
+46 8 586 388 65
therese.falkenstrom@promoteint.com

Clara
Swahn

Jonathan
Dart

Occupational Psychologist
+46 76 543 89 43
jonathan.dart@promoteint.com

Patrik
Nordvall

Head of Marketing
+46 7 305 953 93
patrik.nordvall@promoteint.com

Foucauld
Guerin

Marketing Coordinator 

foucauld.guerin@promoteint.com

Christoffer
Andreasson

Digital Content Manager

christoffer.andreasson@promoteint.com

Felicia
Lindberg

Office Manager
+46 8 586 388 00
felicia.lindberg@promoteint.com