Vi som jobbar här

Vi som jobbar här

På Promote arbetar engagerande och drivna medarbetare med en stor passion för lärande, teknik och att ha roligt jobbet. Tillsammans skapar vi ett starkt team som varje dag ser till att utbildning får bättre effekt och resultat hos våra kunder. 

Jon
Serrander

Edward
Boon

Leverans
+46 8 586 388 34
edward.boon@promoteint.com

Alex Brittain-Catlin

Alex
Brittain-Caitlin

Leverans
+46 8 586 389 61
alex.brittain-caitlin@promoteint.com

Karin Plith Promote

Karin
Plith

Sales manager
+46 76 543 88 64
karin.plith@promoteint.com

Filip
Knutsson

Account manager 
+46 70 168 19 93
filip.knutsson@promoteint.com

Jonathan
Dart

Sales
+46 76 543 89 43
jonathan.dart@promoteint.com

[:en]Mark Gussetti[:]

Mark
Gussetti

Solutions 
+46 8 586 389 42 
mark.gussetti@promoteint.com

Martin
Nilsson

IT
+46 8 586 388 66
martin.nilsson@promoteint.com

Angelica Helenelund

Support
+46 8 586 388 09
angelica.helenelund@promoteint.com

Therése Falkenström

Support
+46 8 586 388 65
therese.falkenstrom@promoteint.com

Clara
Swahn

Promote Services
clara.swahn@promoteint.com

Camilla
Borak

Andreas
Aronsson

Marielle
Winblad

Administration
+46 8 586 388 04
marielle.winblad@mindset.se

Niclas
Alfredsson

Administration
+46 8 586 388 05
niclas.alfredsson@promoteint.com

Linda
Enegren

Ekonomi
+46 8 586 388 44
linda.enegren@promoteint.com

Johanna Matsdotter

Patrik
Nordvall

Foucauld
Guerin

Marketing coordinator 
foucauld.guerin@promoteint.com